Purchase an answer key and help me to keep the site running! If every teacher who uses these games buys one answer key I could keep the site running and create more games each year.
Each answer key is a walk-through of the game in a simple pdf format. Upon purchase you will receive a link to the file.
$6 per game, or buy them all for $15
Want to track how long your students are spending on a game? Contact me to discuss!















